Informace o nás

Zabíváme se prodejem léčivých bylin, plodů, hub a jiných přírodních elixírů. V naší nabídce naleznete sušené léčivé byliny farmaceutické kvality pocházející z volného sběru v čisté přírodě české republiky, etnobotanika z hlubin Amazonského pralesa, plání Sibiřské tajgy, podhůří Himalájí a jiných koutů, luk a hájů naší krásné planety Země. Nabízíme bylinné léčebné a kosmetické výrobky,certifikované Organic, BioVegan, Košer. Kromě sušených bylinných drog si u nás můžete zakoupit sazenice a semena léčivých rostlinextrakty bylin, bylinné kapkytablety a kapslemazání a balzámy, přírodní kosmetiku a další přírodní dary.

Naším cílem je rozšířit povědomí o zdravém způsobu života, ekologii a přírodní medicíně.

Většinu nabízeného zboží jsme měli možnost sami vyzkoušet. Mnohé produkty používáme pravidelně pro podporu zdraví a vitalitynapř. Mladý ječmen a zelené potravinyMumioRakytník,Konopné produktyGaba čajGuarana, TulsiMacaJiaogulanGojiAjurvédské kafe,.. některé prostě nemůžou chybět ani dědečkovi jako např. Medový multivitamín a Stevie.. a mamce zaseMaqui berry a Aronie jiné bylinky používáme v akutních případech a těžkých chorobách: Šišák,GraviolaDračí krevVilcacora,..

Od roku 2006 - 2009 jsme provozovali prodejnu a první bylinnou čajovnu v ČR s přírodními produkty v Brně (Bylinkárna Naturalis) a tak máme nasbírané zkušenosti našich zákazníků. V roce 2009 jsme otevřeli internetové bylinkářství BioRenesance.cz, jako pokračování započaté cesty bylin, čajů a koření. Počátkem roku 2012 jsme otevřeli specializované e-bylinkářství BylinyBylin.cz, kde naleznete výběr nejdůležitějších přírodních elixírů pro zdraví a vitalitu. Naše další aktivita je výroba ručně točené keramiky, kterou budeme postuně nabízet k prodeji. Naše další projekty: Anona-Graviola.czHerbář Bylin.cz

Bylinkaření je naším posláním, vybíráme jen nejkvalitnější přírodní suroviny, byliny, čaje, koření a produkty s léčivými a supervýživnými vlastnostmi např. super potraviny, zelené potraviny, živé - raw, livingfoods, organic, bio a divoké.

Rádi Vám předáme zkušenosti naše a našich zákazníků. Můžete nás v případě potřeby kontaktovat.

Přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ

Vaše Bylinkářství

www.BioRenesance.cz, BylinyBylin.cz, Anona-Graviola.cz

 

 

Historie projektu

Od roku 2006 - 2009 jsme provozovali prodejnu a první bylinnou čajovnu v ČR s přírodními produkty v Brně (Bylinkárna Naturalis) a tak máme nasbírané zkušenosti našich zákazníků. V roce 2009 jsme otevřeli internetové bylinkářství BioRenesance.cz, jako pokračování započaté cesty bylin, čajů a koření. Počátkem roku 2012 jsme otevřeli specializované e-bylinkářství BylinyBylin.cz, kde naleznete výběr nejdůležitějších přírodních elixírů pro zdraví a vitalitu. Naše další aktivita je výroba ručně točené keramiky, kterou budeme postuně nabízet k prodeji. Naše další projekty: Anona-Graviola.czHerbář Bylin.cz.

Naši uživatelé

Našimi zákazníky jsou lidé, kteří pečují o své zdraví, zajímají se o ochranu životního prostředí a dbají na kvalitu výrobků.